| HandsOfTime a întrebat:

Am un Samsung galaxy fit.Cum pot sa pun poza la un nr. de tel? De ex:Ma suna cineva si imi apare nr. de tel si vreau sa imi apara si poza persoanei respective.

Răspuns Câştigător
| NuConteaza a răspuns:

Buna! Eu am Samsung Galaxy S1. Dar banuiesc ca ar trebui sa fie la fel. 9o prietena are acelasi telefon ca tine).
Te duci la contacte. Dai click pe acel nr de telefon si dai pe editare contact. O sa iti apara mai multe casute in care sa completezi printre care in stanga este si o poza cu un cap pe ea. In dreptul pozei este un plus. Dai click acolo. Dupa aceea pe album/realizare fotografie. Cum vrei tu.
Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| ioanamonica a răspuns:

Uita-te sa vezi daca merge asa: cauti poza care o vrei dai la optiuni apoi setare ca imagine apelant. Funda?

| HandsOfTime explică (pentru ioanamonica):

Imi da contactele de pe messenger.

| ioanamonica a răspuns (pentru HandsOfTime):

Exect dupa ce iti da contactele dai selectare la numarul care vrei sa pui poza. Funda?

| ciochi a răspuns (pentru ioanamonica):

Mie imi apar doar contactele de pe facebook...cum fac? big grin