| Lariiiiiisss a întrebat:

Am un telefon Nokia 2730 classic care, acum 2 ani a fost uitat intr'o pereche de pantaloni si bagat la masina de spalat. Azi am fost cu el la service si mi s-a spus ca este posibil sa aiba o fisura in placa de baza. Nu stie sigur. Am vreo sansa sa'l repar? thinking Multimesc anticipat. :*

Răspuns Câştigător
| mickidutza a răspuns:

Pai daca are o problema la placa de baza, aia doar trebuie schimbata (cumparata alta) si gata. dar cred ca costa pana in 50 lei. du-te la un magazin gsm si iti explica ei mai multe. succes.

1 răspuns:
| Lariiiiiisss explică:

Am aflat astazi ca are placa de baza stricata, dar domnul de la service a spus ca ma costa 100 RON asamblarea + piesa. Ms pentru raspuns.Ai avut dreptate in ce ai zis.