| Cristian455 a întrebat:

Buna am un telefon vodafone 455 cu touchscreen si mi-sa zgariat ecranul. Zgarietura are cam un 1cm dar sunt mai mici intr-o linie. Ce solutie pot folosi?

Răspuns Câştigător
| vladutz333 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa schimbi display-ul, sau daca vrei sa scapi cat mai repede de zgarietura mai folosestel asa pana are zgarieturi mai multe si serioase si apoi poti sa ii schimbi dispay-ul pana la urma e un telefon te folosesti de el de solutie eu nu prea am auzi. daca iti schimbi ecranul tine-l in husa. Sper ca te am ajutat