| MusicLover a întrebat:

Am unghiile foarte foarte moi si sensibile. Mi se rup foarte usor si se exfoliaza tot timpul si arata rau. Ce pot face sa le intaresc, sa le fac mai puternice sa nu se mai exfolieze? Nici lacul de unghii nu prea sta mult pe unghii credeti ca e din cauza unghiilor mele si nu din cauza lacului? Stiti ceva tratamente homemade pentru unghii ca sa le intareasca? Multumesc anticipathappy FUNDAAA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
O manichiurista i-a sugerat prietenei mele sa isi pileasca unghiile de fiecare data in loc sa le taie. Mi-a spus ca la ea a functionat, iar de acum am sa fac si eu la fel.
Ar trebui sa functioneze si la tine.
Bafta!

2 răspunsuri:
| ALYalytza2012 a răspuns:

Buna
eu stiu o vecina care pune unghii false si iti face un tratament ca sa se intareasca unghiile tale adevarate precum cele false o s-o intreb si-i ti spun cum se face tratamentul daca nu pune-ti tu unghii false si spune-i sa-ti faca un tratament papa app.primesc funda

| ριтιкaa a răspuns:

Buna, si eu aveam aceeasi problema inainte dar acum nuu.Ca sa nu se exfolieze dale tot timpul cu lac de unghii + ca ti le intareste ingrijeste asa tot timpu si dupa ceva timp ai sa vezi diferenta.Bafta. Funda?