| iuliii_8417 a întrebat:

am unghiile la maini foarte moi. si din aceasta cauza nu le pot lasa sa creasca! Va rog spuneti. mi ce pot sa fac sa nu le mai am asa. Dau fundita + voturibig grin. MultumeeeeeesC:*

Răspuns Câştigător
| DiaNa357 a răspuns:

Buna.
Datzile cu intaritor si cu creion, si vor fi tari si foarte sanatoase.
Sper ca te-am ajutathappy

4 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Buna iuliii,
Este un tratament de la Farmec care nu e scump dar am auzit de el numai lucruri bune. Poti sa incerci ulei de unghii sau orice altceva ce contine vitamina E.
Pa, pa

| Piㄨㄨy a răspuns:

Aceeasi problema o am si euhee hee.
poti sa folosesti un lac special care intareste unghiile(la Avon este sau chiar si in alte magazine) sau pur si simplu le tii date cuojatongue. la mine a mers!:*

funda?puppy dog eyes

| CookieMonsta a răspuns:

Este la Avon un lac de unghii pentru intarire. Da-ti comanda.

| lylo a răspuns:

Cumparati un intaritor de unghiii