| DeeaDiamond a întrebat:

Am urgent nevoie de ajutor. Pe ask fm, am dat like la o intrebare stupida. Eram pe tel si voiam sa vad cine a mai dat like si din greșeală am dat si eu. I don't want to see o intrebare foarte urata x_x pleaseeeeee help, cum dau unlike?!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nu poti sa faci nimic :( asa mi s-a intamplat si mie si am incercat dar in zadar ...http://ask.fm/PaulaHanes daca ai nevoie de intrebari te pot ajuta eu, daca imi pui si tu mie;)

| MadalinaMhl a răspuns:

Nu poti face asta! Cel puțin pe telefon!winking

| DeeaDiamond explică:

Nici macar de pe pc?

| DarkRedSmoke a răspuns (pentru DeeaDiamond):

Ba da daca intri pe PC in dreptul intrebari in dreapta dai cursorul si o sa iti apara un x dai click pe el happy