| BudăSpiritOfVengence a întrebat:

Buna am vazut ca multe fete de pe facebook pun la status whisky

5 răspunsuri:
| freehugs a răspuns:

Cineva a propus ca noi, FETELE sa facem ceva special pe Facebook pentru a sustine Breast Cancer Awareness. E usor, si mi-ar placea ca tu sa ni te alaturi pentru a ajuta sa se raspandeasca.Anul trecut jocul a constat in a-ti scrie la statusul de pe Facebook culoarea sutienului pe care il purtai, iar acest lucru i-a facut pe barbati sa se intrebe zile in sir de ce fetele au diferite culori la status.Anul acesta e legat de starea ta civila de pe Fb.Vei preciza care e statusul tau civil prin postarea unuia dintre codurile de mai jos pe peretele profilului tau.

Nu uita - nu raspunde la acest mesaj, ci scrie doar un singur cuvant in caseta de stare de pe profilul tau.Trimite acest mesaj tuturor persoanelor de sex feminin din lista ta de prieteni.Cu cat suntem mai multe cu atat mai bine!

Iata lista cu codurile:

Tequila: Sunt singura
Rum: Sunt o aventuriera
Champagne: Logodita
Red Bull: Intr-o relatie
Beer: Sunt casatorita
Vodka: Sunt "cealalta"
Sprite: Nu am gasit persoana potrivita
Liquor: Mi-as dori sa fiu singura
Gin: Vreau sa ma casatoresc

Jocul cu sutienul a ajuns la TV, sa facem acelasi lucru cu acest joc si sa le aratam tuturor cat de puternice sunt femeile!

| freehugs a răspuns:

E baiat nu poti pune, Doar fetele pun astawinking
Nu-l fa de raslaughing

| freehugs a răspuns:

Inseamna ca esti boss'ul prostilor. keep goingwinking
noi ti-am spus doar care e treaba

| BudăSpiritOfVengence explică:

Ehhh prostia omeneasca parca am soralaughing vroiam sa stiu carei smenu

| iulia1996 a răspuns:

Apa-dusmani
cola-prieteni
cafea-iubiti
whisky-sarut
astept funda pls:d:d:d