| JustMeC a întrebat:

Am vazut de curand pe facebook ca anumite persoane isi pot posta starea, gen ' se simte fericit/a, trist/a ' etc.Stiti cum pot sa pun si eu astfel de stari, sau daca trebuie sa instalez ceva?

3 răspunsuri:
| DiamantulAuriu a răspuns:

Salut, nu trebuie sa instalezi nimic, pui direct emoticonul care il vrei

| RoxxRoxanne a răspuns:

1. Trebuie să ai facebook-ul în "English (UK)" (intri la setările contului și selectezi de acolo "English (UK)").
2. Salvezi și pui parola facebok-ului tau
3. Când dai să îți selectezi starea, îți apare o chestie gen happy și de acolo selectezi ce vrei.
FUNDĂ DACĂ ȚI-A FOST DE FOLOS

| savamariacristina a răspuns:

Nu trebuie sa instalezi nimic, pur si simplu ai emoticonul acela pe care trebuie sa apesi ca sa iti pui astfel de stari.