| zuzu_3087 a întrebat:

Buna am vazut la cineva pe mess avea un status facut din emoticonuri si scria I ♥ you! puteti sa imi dai si mie unul va rog mult sau de unde sa iau?sad

Răspuns Câştigător
| Aliyaa a răspuns:

Poti lua de aici http://www.florynel.com/......messenger/ nu trebuie decat sa lasi un comentariu cu ce vrei sa fie statusu si el ti l va face.Succes!

6 răspunsuri:
| c0rn3l1uss a răspuns:

Http://www.florynel.com/2009/06/statusuri-cu-emoticoane-pentru-messenger/

Dai Download si o sa iti apara emoticoanele, le copiezi la status si o sa iti apara :)

| alecs871 a răspuns:

Sau cel imi simplu. Vorbeste cu el, sa iti apara numele lui si ii furi semnul cu copy si paste ·´¯˜"°º•» ™ etc etc etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verific si eu aici la tine niste emoticoane, ele sunt luate de pe mess si scrise semnele carora le apartin dar nu toate au corespondenta in progranmele site-urilor uite incerc de pe mess
nu stiu care vor iesi x_x :_q :_p laughing
deci n-a iesit decat ala care rade care ste - doua puncte urmeaza si doua paranteze de inchidere.
poate o sa posteze si ce-l despre care intrebi tu, ma intereseaza si pe mine,.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messletters.nlwinking