| kryss99 a întrebat:

am vazut mai demult o reclama la un thriller despre niste copii ce erau intr-un autobuz scolar, noaptea, cand ploua, care sunt loviti de tren thinking si apoi mureau totithinking iar cand cineva se oprea cu masina in locul acela si risca sa fie lovit de tren, parca fantomele copiilor il ipingea sau ceva de genul acesta... Imi puteti spune va rog cum se numea(daca stiti) Funda,,,

2 răspunsuri:
| lacrima15 a răspuns:

L-am vazut si eu! dar nu mai stiu cum se numea era cu copii care au fost omorati de un tren dar care erau de fapt omorati de o femeie! Si de o fata care vedea o fetita fantoma care o tot ghida in diferite locuri! ma mai gandec cum se numeste si iti spun!

| kryss99 explică (pentru lacrima15):

DA, ala era... daca iti aduci aminte sa imi spui te rog...