| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* am vazut o tinuta pentru liceu si as vrea sa stiu de unde as putea cumpara tinuta. Dar o intrebare, bluza mi se pare cam grosuta pentru septembrie si nu stiu cu ce as putea asorta fusta.Si inca ceva, eu sunt cam slabuta, am 1.55 inaltime si 40 kg.Credeti ca ar arata bine pe mine aceasta tinuta? Sau daca nu alte idei? Eu ma gandeam ca negru te arata mai slaba si de aceea nu vreau sa port negru, idei pentru alte culori care sa arate bine pe mine aveti?
Si ce machiaj as putea sa imi fac avand in vedere tinuta aleasa? Si cum as putea sa imi fac parul avand in vedere faptul ca il am lung.
Tinuta este asa : http://www.google.ro/......tp?/imgres r:6, s:0

Răspuns Câştigător
| danielasisi a răspuns:

Trebuie sa ai un machiaj negru la aia casa se asorteze! si pentru la scoala nu prea merge mai ales iarna happy dar la inceput de scoala poti sa o porti! fundita? plssss!