| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a întrebat:

am visat acum vreo 2 nopti ceva(foarte fain dar e secretul meu si nu il pot spune). pot sa fac ceva sa visez din nou acel vis sau continuarea lui. mda, la unii li se va parea ca sunt proasta dar eu doar va intreb daca se poate sa visez inca odata sau continuarea. va rog, daca se poate, raspundeti cat mai frumos.adica nu prostii sau cat de astea.mersi

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

De fapt,visele sunt imagini reflectate din sentimentele tale. Dacă adormi cu gândul la ceva,subconştientul procesează acele lucruri şi le transformă în vise. Bine,nu e o regulă anume. S-au efectuat mai multe experimente, dar nu toată lumea a visat ceea ce şi-a propus. Nu îţi poate garanta nimeni că vei visa ce îţi propui, dar nu te costă nimic dacă încerci.
Baftă!

3 răspunsuri:
| MamaOmida_3153 a răspuns:

Am auzit ca daca faci o baie cu menta si eucalipt inainte de culcare si te uiti la luna de 2 ori inainte de culcare iti vei aduce aminte ceea ce vrei...adica vei visa din nou.

| user00978 a răspuns:

Nu prea poti controla lucrurile astea. insa daca e vorba de ceva de care esti foarte preocupata, e foarte posibil sa mai ai vise pe tema respectiva

| LifeFail a răspuns:

Mersi pentru apreciere!
Baftă şi numai bine!