| anonim_4396 a întrebat:

Am visat aseara ca ma impacasem cu prietenul meu si eram cu el la mine, dar dupa i-am zis sa mergem la ziua unei fete si nu a mers, dar a plecat si am intrebat eu unde este, dar nu am mai stiut de el. Dupa am vorbit cu el la telefon si mi-a zis ca a plecat, deoarece la mine era plictiseala, iar eu am plecat la ziua fetei aceleia. Poate si mie cineva sa-mi zica ce inseamna? Tin sa mentionez ca sunt despartita de prietenul meu, de o saptamana dupa o relatie de 10 luni. Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| paramore a răspuns:

Inseamna ca te gandesti la elblushingde asta l-ai visat, si dk l-ai visat ca erati impreuna probabil inauntrul tau ai vrea sa va impacatiwinking

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ikram a răspuns:

Ai visat ca erati impreuna, asta e clar ca tu ai vrea sa va impacati, dar el in visul tau a plecat si nu a stata cu tine, asta inseamna ca tu stii ca el nu se va mai impaca cu tine.

Asta e. Mergi mai departe si stai linistita ca ai sa gasesti un alt baiat care sa tina mai mlt la tine si tu la el, evident.

| カルメン a răspuns:

Cred ca iti doresti prea mult sa va impacatibig grinbatting eyelashes

| judgement a răspuns:

Daca in 10 luni nu a mai dat nici un semn de impacare, zi pas si mergi mai departe, faptul ca l-ai visat poate insemna ca iti este dor de el, ca undeva acolo in inimioara ta mai exista sentimente pentru el, dar totusi faptul ca nu ati facut o actiune impreuna (sa mergeti amandoi la petrecere) inseamna ca subconstientul tau stie ca nu mai ai ce sa cauti cu elwinking

mergi mai departe, iesi in oras cine stie poate apare printul fermecat de nicaieri happy

| KlaudyaAddha a răspuns:

Inseamna ca te gandesti destul de mult la el. Poate inseamna si ca ai vrea sa te impaci cu el pentru a fi din nou un cuplu.

| sorina_1401 a răspuns:

Http://alex-sorina.webgarden.ro/ intra aici si povestestene