| IoKy a întrebat:

Am visat ca eram cu o prietena buna si a fost o chestie sa ne sărutăm. Era in pat iar eu am fost lângă ea si "m-am urcat pe ea" iar apoi ne-am sărutat. Ce naiba inseamna?laughing) Eu nu am astfel de orientări. Si precizez ca am visat de 2 ori ca ne-am sărutat.
*scuzati categoria"

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te stresa ca nu inseamna nimic si nici nu va deveni realitate acel vis.
Uneori visam numai prostii sau ciudatenti, in functie de cat de mult mancam seara si ce cosmaruri ne creem.

PS Ai putea sa postezi intrebarea la categoria corecta, sau macar la " categoria conversatii", ca tot postand unde nu trebuie, iti va bloca adminul contul.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se numește fantezie, fantasmă, mai ales că la lumina zilei spui că ești ok.

| Andreeush a răspuns:

Un vis nu înseamnă nimic.