| gabyela a întrebat:

Am vorbit cateva zile cu un baiat pe mess, mi-a dat si web, apoi l-a telefon si mi-a propus sa ne intalnim, eu am 13 ani, iar el 17, daca ne intalnim in parc, ca acolo e o zona mai populatahee hee, oare e bine? ca pana acum nu m-am mai intalnit nici cu un baiat pe care l-am cunoscut pe mess si dati-mi ceva sfaturi happy nu e vorba neaparat sa formam o relatie, acum am vrea sa ne intalnim ca amici big grin

Multumesc! Si ca suntem in prag de an nou LA MULTI ANI!

11 răspunsuri:
| emaalexandra97 a răspuns:

Eu zic ca este o idee foarte prosta.acum pe gerul asta, nu prea mai iese lumea in parc. din moment ce el este mai mare ca tine, nu prea are rost, pentru ca aveti opinii diferite, iar cei mari, sunt uneori si periculosi.multe fac greseli de genul acesta, pentru a se intalni cu unii baieti.nu stiu daca va aratat la scoala, oameni de aia care se dau drept alte persoane pe net, acum nu zic ca ar face asa ceva, dar iti doar sa ai grija.succes

| LastWord a răspuns:

Asigura-te ca e un tip de treaba happy
Sau intereseaza-te de la prieteni, amici de-ai lui big grin
Si daca nu-i cunosti amicii, fa cum simti tu, daca ai incredere in tine o sa fie bine. cel putin la mine functioneazahee hee succes.

| Siminik a răspuns:

Buna! Mi se pare o idee buna sa va intalniti in parc, mai ales ca tu esti inca mica si nu poti iesi in cafenele, baruri etc.

Fi naturala si totul vine de la sine! :*

La multi ani si tie si un an nou cat mai bun!

| Andradaaaa a răspuns:

Mda intalnestete dar mergi cu o pr sa nu fi sg

| Kylexy a răspuns:

Unde e mai populata zona ca cine stie ce ii trece aluia prin cap

| Lora a răspuns:

E bine mergi si vezi cum se comporta si daca iti place tu hotarasti ce faceti mai departe.

| curiozitatea a răspuns:

Hei.eu zic sa ii zici mamei tale.ca totusi nu il cunosti poate te duce undeva adica.doamne nici odata nu stii.
Dar daca nu vrei sa afle mama ta atunci intalneste-te cu el si mai chemativa amici.sau va intalniti in parc si ai mare grija sa nu se intample ceva.big grin Funda?

| MsdfdsSeArde a răspuns:

Da. e foarte bine sa va intalniti intr'un loc destul de popoulat, ca sa nu risti ca mai sunt unii perversi (scuza'mi vocabularul) dar daca ti se pare ok tipul e foarte bine, dar mai bine e sa nu incepi o relatie cu el pentru ca e destul de mare
ai formele mai pronuntate, adica sani, solduri, posterior? (ca daca da.atunci cred ca stiu si eu si cred ca ai inteles si tu de ce doreste atat de mult sa s intalneasca cu tine happy

ok, sper ca te'am ajutatwinking. by3

| Addicted2Chocolate a răspuns:

Heyz`Cu toate ca am aceeasi varsta ca tine, sincera sa fiu n-ar trebui sa te intalnesti cu el, mai ales ca are 17 ani, hai 14-15 mai merge, dar 17? cel putin nu singura.multe se pot intampla o. o
PS:dupa mine daca dupa cateva zile dupa ce v-ati cunoscut vrea sa va intalniti, nu e prea normal.[In parc? zona populata? degeaba din 2 motive 1.lumea nu prea se mai baga 2. daca vine cu o gasca sau ceva, nu te mai scapa nimeni in cazul in care are ganduri "rele".
Now, it's up to you. but! Take care.

| Ecou a răspuns:

Doamneeee feresteee

| AmbraBGirl a răspuns:

Parerea mea este sa stai in banca ta. Prietena mea cea mai buna s-a intalnit cu un tip de pe mess si era sa fie violata. Ea avea 16 si el 18. Deci, intalnirile de pe mess sunt un esec total. Apropo.si tie la multi ani! happy