| alexia228 a întrebat:

Buna! Am vorbit cu un băiat timp de 3 luni(ne-am cunoscut la mare), iar intr-un final a venit la mine unde i-a cunoscut și pe părinții mei. Erau incantați, chiar îl plăceau…dar când a venit a doua oara, mama a început sa-mi reproseze ca nu suntem potriviți, ca se aștepta la mai mult, ca sigur ne vom desparti și foarte multe lucruri de genul…de atunci mă simt foarte nasol, nu am chef de nimic, am îndoieli…iubitul meu se comporta foarte frumos cu mine, ne înțelegem foarte bine, doar pe mine mă are. Părinții lui se cearta mereu, nu se prea înțelege cu ei, iar sora lui este plecată in străinătate, sunt prima fata care chiar reușește sa-l facă fericit și sa-l schimbe in bine. Ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| 1997onur a răspuns:

La ce se aștepta mama ta săi facă Statuiei? Săi pupe picioarele?

Dacă băiatul asta te iubeste cu adevărat iar tu vezi asta sti asta cu adevărat de ce o lași pe a tot știutoare și clar văzătoare mama ta sa intervină între voi doi? Bagă la aparate? este alcolist? Se drogeza? Este cu*var? Care este faza nu înțelege ce vrei sa facă băiatul asta?

tu cum de nu sti ce sa faci? Cum poți sa spui nu știu ce sa facă? Dece nu sti ce sa faci? Ca maicata minte și-l judeca pe băiatul ăla nevinovat și tu stii adevarul ca te iubește ai văzut asta și tot tu te intrebi ca nu sti ce sa faci las-o dreacu

De unde pana unde mama ta stie ca o sa va despărțit?

Ai stat cu băiatul ăla 3 luni timp de 3 luni asta nu ai reușit sal Cunoști deloc? Cum poți spune ca nu sti ce sa faci ai stat timp de 3 luni ca baitul ăla tu ar trebuie sa stii cu adevărat cum este baitul ăla tu ar trebui sal Cunoști ce-l mai bine cum poți spune ca nu sti ce sa faci ai stat atâta timp cu el și el se uita cu inima la tine cu adevărat și tu nu sti ce sa faci

| 19flo79 a răspuns:

Tu cu el trebuie sa va hotarati viitorul. happy

| Crescent a răspuns:

Tu stii cel mai bine ce ar trebui sa faci. Daca e o persoana sincera si de treaba cu tine, atunci merita sa continui cu el

| Mihaela2023 a răspuns:

Aşa zicea şi mama mea de prietenul meu, şi abia acum am realizat ca avea dreptate. Câteodata e bine sa asculți.
Tu daca esti indragostită nu ai ochi sa vezi şi partea proastă a lui