| LolNope a întrebat:

Am youtubbe downloader si imi place e de folos dar nu stiu cum sa-l transform din fisier normal in fisier BS player ca sa il pun pe calc.Cine ma ajuta si pe mine? Fundita!(scuzati categoria dar e cea mai vizitata)

1 răspuns:
| sixtythree a răspuns:

Incearca daca ai optiunea unde poti selecta formatul din youtube downloader, trebuie sa poti selecta de ex. FLV(flash video...cred) sau mpeg4(si asta-i video). Sau daca nu ai poti descarca optiunile astea de aici: http://www.xilisoft.com/download-youtube-video.html
dupa ce ai intrat pe pagina, mai jos in stanga ai butonul de descarcare. Sau poti incerca sa transformi ce ai descarcat cu Nero (eu transform cu nero 8). Dupa ce deschizi nero accesezi, Create and Edit si apoi sectiunea, Convert Audio Files. Dupa ce se deschide il pui in respectiva fereastra cu mouse-ul, selectezi formatul in care doresti sa se transforme si locul unde doresti sa se salveze. Cred ca ti-am fost de ajutor pentru funditza...Ms