| Spiriiii a întrebat:

anul acesta a venit la mine in clasa o fatahappy ma intelegeam super bine cu ea. ajunsesem sa o consider una dintre cele mei bune prietene.
Totul a pornit din momentul de cand eu i l-am prezentat pe fostul meu prieten.Chear daca ea avea un prieten atunci... acum o saptamana s-au despartit. zilele astea m-au chemat afara [fostul meu prieten si cu ea] si, bineinteles ca am acceptathappy cand ne-am dus acolo in locul unde erau el cu ea, ne.am dus decat eu cu bff meahappy [ei in momentul ala nu erau impreuna] dupa vreo 15 minute ne.am dus sa-l luam pe actualul meu prieten de la intrare:0 si cand am ajuns la ei.se sarutaulaughing chestia e, ca nu inteleg cum EA a putut sa-mi faca asa ceva?! intre prietene nu se fac chestii d-astea...acum nu mai vorbeste cu mine pentru ellhappy
Ea il iubeste pe fostul ei prietenhappy iar EL sunt sigura ca inca ma iubeste, deoarece inainte ca ei sa formeze un cuplu chiar tipa aia mi-a zis.ca el i-a spus ca ma iubeste si etchappy

Cum sa o fac sa inteleaga ca ar fi pacat sa renunte la o prietena care i-ar putea fi alaturi o viata... decat un iubit care l-ar avea aproape, 2, 3 luni si apoi gata?

astept sfaturi;; ) :*
Fundita :-x

4 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

Mda, cam complicata povestea asta a ta spirii; vezi tu, uneori pretenii ne dezamagesc si nu avem ce face decat sa acceptam soartasadcand va realiza ce a facut, va regreta si sigur se va intoarce la tine! astepta doar... app, daca ai de gand sa faci vreo miscare, ai mare grija ce faci...succescwinking

| Clauditza21 a răspuns:

Asteapta ca "prietenul" asta al ei actual sa ii dea papucii si se va convinge singura ca a pierdut o prietena adevarata. Din pacate unii oameni nu inteleg rostul unei prietenii decat dupa ce o pierd. Logic ca nu se face asa ceva intre prietene, cel putin asa ar fi normal, dar daca ea te-a tradat astfel inseamna ca nu iti era asa de buna prietena precum credeai.Pentru ca ea a gresit, la un moment dat o sa isi dea seama si o sa ii para rau.Succes!

| Spiriiii explică:

Lola. eu sunt balanta, fata aia fecioara iar el nu stiu.happy

| lola_7279 a răspuns:

Spiriiii cel mai bine e sa lasi timpul sa decida.si eu am fost in aceeasi situatie ca a ta.stiu km e. dar u inca il mai iubesti? el te va cauta in ea pe tine. mi-ar fi mai usor sa-mi spui ce zodie sunteti toti 3