| OoOKutzaOoO a întrebat:

anul acesta am fost intr-o tabara. la mare. si acolo in tabara. era un baiat.este foarte frumos:X... eram cu o fata in carema. si find noua in tabara. nu prea cunosteam persoanele. si colega de camera era prietena ff buna cu acel baiat:X.mno. seara jukam carti. si radeam.ne simteam bine.acum am ajuns acasa si pot vorbii cu el doar pe messenger.happy. el evita sa vorbeasca cu mine. a aflat ca il plac. si chiar nu ma baga in seama. ma ajutati va rog?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| idontknow a răspuns:

Cam greu daca nu te baga in seama! poate are prietena ai aflat? fetelor hai sa nu fim insistente daca un baiat care nu ne acorda atentie tot il cautam, cadem in extrema penibilului! ar putea rade de noi, povesti prietenilor lui! daca te placea te cauta, iti spunea el, dar daca nu vrea sa schimbe nici o vorba cu tine... tu ce crezi?

2 răspunsuri:
| elena7991 a răspuns:

Incearca sa discuti cu el si sa-i spui ca il placi si sa-l mai intrebi ce parere are despre asta sau daca e sentimentul reciproc

| elena7991 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el si sa-i spui direct ca-l placi si sa-l intrebi daca sentimentul este reciproc.