| anonim_4396 a întrebat:

Anul acesta fac revelionul la o prietena cu verisoara ei happy. Ce am putea face ca sa nu ne plictisim? Deja am descarcat un film pe care mi l-a recomandat cineva thinking, mi-am incarcat aparatul foto pentru pose. Dar nu mai am ideei. Funda pentru cele mai tari chestihee hee

7 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

@secret avem 14 ani big grin

| pwp a răspuns:

Eu imi fac revelionul la o prietena si ne vom uita la fenomene stranii happy

| BeHappyForMe a răspuns:

Pai ascultati muzica preferata, uitati-va la televizor o sa fie emisiuni frumoase specile de revelion, jucati adevar si provocare, mancati precis o sa aveti macare buna, puteti face multe trebuie doar sa va puneti imaginatia la contributie.

| BeHappyForMe a răspuns:

Parada modei mai puteti face va macheati, va aranjati frumos face o parada a modei face poze cat mai hazli, spuneti bancuri, glume.

| RoxxuInna a răspuns:

Tweety hai ca nu ai 14 ai 12tongue

| Beibii_6447 a răspuns:

Puteti sa va machiati foarte ciudat si sa va faceti poze traznite laughing Sau va legati la ochi pe rand si machiati alta fata, fiind legata la ochi. va iesi ceva foarte ciudat laughing
Hmm. Puteti face clatite. laughing
Puteti sa va faceti un ID si sa radeti de cei cu care nu va intelegeti...

Cam asta imi vine acum in minte... Daca imi mai vine vreo idee iti zichee hee kiss Sper ca te-am ajutat cat de cathee hee

| secret_2599 a răspuns:

Poi jucati si voi adevar/provocare, nu stiu chestii nebunatice nu plictisitoare. Eu unul m-as amuza numai daca as sta pe TPU sa citesc intrebarile de la "Dragoste si Sex". laughing Nu m-as plictisi de intrebarile cretine ale unora. Altceva a-ti putea juca carti pnm, depinde si de varsta pe care o ai tu si celelalte sau a-ti putea sa va jucati "De-a mama si de-a tata" laughing Nu stiu pnm, spune ce varsta ai si iti mai dau idei whistling