| BOMBONICA_7123 a întrebat:

Buna anul acesta voi prezenta balulu bobocilor vreau si eu niste idei interesante cum sa incep sau mai multe chestii dau funda plsss love struck

1 răspuns:
| RyugaHideki a răspuns:

Comporta-te de parca ai avea experienta in domeniu. Incearca sa tii mereu publicul pe jar si sa le pui intrebari. Sunt sigur ca iti vor raspunde daca ii faci sa se simta bine. Prefa-te ca esti o fata mai obraznica si imbraca-te mai hot fata de cum o faci de obicei. Incepe prin a prezenta ceea ce va urma dupa ce iti termini discursul, spune cum se vor prezenta participantele, zi-le daca au emotii sau nu si sa se distreze toata lumea. La final poti spune: Baieti! Nu clipitiwinking