| SmallBrain a întrebat:

Buna,anul asta am intrat la liceu si m-am indragostit de o colega, mie imi place de ea dar cred ca ei nu ii place de mine.Am incercat sa ma apropi de ea si sa o intreb de vorba dar ma respinge si ma injura cand vede ca ma apropi de ea, rade de parul meu fiind aproape tot alb, asa m-am nascut.Eu sunt o persoana foarte linistita si sociabila, deci nu cred ca i-am facut ceva vreodata.Ce credeti ca ar trebuie sa fac?

P.S:Am mai venit cu intrebarea asta dar nu am gasit raspunsuri serioase

2 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Invit-o in oras. Fii curajos, si nu -i arata ca o placi. Zi-i ca vrei sa va cunoasteti mai bine, atata tot.
Fii atent la toate gesturile ei. fetele sunt dificile. (eu stiu fiindca sunt fatawinking )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- te respinge
- te injura
oare merita fata asta atentia ta?
nu ii mai acorda si tu atentie, eu vad in atitudinea ei proasta crestere, sta urat sa injuri fie ca esti fata sau baiat.