| anonim_4396 a întrebat:

anul asta la ce vatrbui sa dau examen... ca sa trec inta9a? la mate si romana stiu... dar e posibil sa dau la limbi straine sau instorie si geografie?

6 răspunsuri:
| sorin a răspuns:

Dai la "instorie, la limbii, la georgie"laughing si cam atat.

| mami a răspuns:

Daca asa sti limba ta materna atunci nu prea ai sanse sa intri

| www a răspuns:

La matematica, romana si istorie/geografie.

| antonelk a răspuns:

Mate, romana si istorie sau geografiewinking

| livia_6314 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de specialitate daca e mate info dai din mate info fizic sau chimie la alegere si romana daca e filologie romana isto/geogra o limba straine engleza/franceza si latina depinde si de liceu big grin sau daca esti la bilingv dai romana limba bilingva ce ai franceza engleza spaniola italiana portugheza isto/geogra si latina tongue