| anonim_4396 a întrebat:

Are ceva daca imi fac eu gaurile in ureche ci nu la spital? Mersi!

Răspuns Câştigător
| un vis de-o noapte a răspuns:

Nu e nici un fel de problema si eu tot acasa mi le-am facut...ai grija ca imediat dupa ce ti-o faci de preferat sa iti bagi cercelul de aur.si sa ti o compresa cu spirt cateva minute pop si bafta

4 răspunsuri:
| Skadred a răspuns:

Depinde... te dare mult mai tare daca iti faci gauri cu acu de la seringa decat cu pistolu. si in al 2lea rand daca nu ai grija ca totu sa fie steril s-ar putea sa se infectezewinking Mult mai bine e la bijutierwinking

| iiulia52 a răspuns:

Si eu mi-am facut.
nu am patit nimic big grin

| Kate21 a răspuns:

Te poti infecta daca faci singura si la salon trebuie sa ai grija ce fel de al se foloseste

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mai bine mergi sa iti faca gaurile o asistenta medicala, in cazul asta esti sigur ca nu poti contacta o infectie.