| wildstrawberry a întrebat:

Are cineva dictionare de pedagogie, sau orice fel de materiale despre Fundamentele pedagogiei? Am nevoie de cateva definitii exacte. Va rog mult, daca aveti, sa ma ajutati. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Mai am o sursa... dar maine, ca nu pot acum, daca gasesc revin cu raspuns si cu scanare!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici Dictionar de Termeni Pedagigici, e bun?
http://www.scribd.com/......Pedagogici

| wildstrawberry explică (pentru anonim_4396):

Buna! Multumesc mult pentru raspuns, dar pe acestea le-am rasfoit si eu, si am gasit cate ceva, nu foarte exact. Aveam nevoie de multe definitii pentru cuvantul pedagogie, pentru care sa dau chiar si pagina de unde le-am luat, nu mai spun de autor, editura, etc.