| meddy28 a întrebat:

As avea nevoie de idei de titluri de compuneri

Dar nu chestii de genu' "vara" sau "cartea"

De fapt nu chiar titluri...mai bine zis teme de compuneri...

De exemplu "mitologie" in care sa povestesc despre o aventura pe muntele Olimp unde sa ma intalnesc cu zeii sau "viitor" in care sa ajung in viitor unde sa ma intalnesc cu mine din viitor

Dau fundita happy

P. S.-Nu e pentru scoala

2 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Păi ţi-ai dat chiar tu singură idei.
Ar mai fi "Oglinda-discuţie cu mine", ar ieşi ceva interesant happy
Mă rog, multă baftă! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal. incearca un monolog cumva dupa un citat. ex:"omul e ca frunza pomului: azi de abia ce'a rasarit sa maine sa si vestejit ". succes! funda