| MoonLight a întrebat:

As avea nevoie de o parere. Care sunt cele mai usoare tigari?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Carpati?, Daca vrei iti trimit contrabanda din spania dar am LM si Chesterfield. Pa

| magicianul19 a răspuns:

Kent 1. dar nu te apuca draga de fumata ca ai sa regreti. poti fi vazuta bine in fata celor din jur daca si ei fumeaza te poti da interesanta. dar sanatatea ta e la mijloc. iti zic din experienta mea regret ca m-am apucat de fumat. si mai ales ca am stat si in coma 4 zile din cauza asta si a durat un an sa-mi revin si iti zic nu te apuca. nu poti sti ce patesti
mai bine fa altceva. si inca ceva sa-ti zic nici acum nu pot uita tigarile. si asa ca daca contunui asa o sa ajung iar de unde am plecat. si nu vreau sa mai ajunga nimeni aici. multumesc daca ma asculti

Stefan
| Stefan a răspuns:

Cele mai usoare tigari sunt kent si marlboro.