| littlepink a întrebat:

Bunahappy As avea nevoie de putin ajutor big grin
De curand m-am certat cu prietenu'. din cauza geloziei lui absoluta...[adevaru e ca exagereseaza uneori]
Dar il iubesc oh go on M'ati putea ajuta cu niste mesaje sau cum ar trebui sa'i scriu ca'i accept scuzele, dar sa nu se mai repete?big grin [sa para mai "sensibil" mesaju]

fundita:* va roogg; o3

Răspuns Câştigător
| Raainbow a răspuns:

Nu cauta iubirea absoluta, pentru ca ea nu exista. Totul este relativ pe lumea asta, pana si iubirea.*Iubirea poate invinge multe lucruri, dar iertarea este cea mai grea incercare*Gelozia te face atit de dulce dar nu e bine cind exagerezi, te iubesc mult!

3 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Gelozia exagerata e alimentata de nesiguranta, ceea ce inseamna ca se va repeta. deci te contrazici singura.

| littlepink explică:

Multumesc MaDy big hug
thealchemist stiu ca e vorba de nesiguranta, da' vreau sa-l iert pentru ca si el vrea o schimbare in comportamentu sau. Gelozia lui se poate explica oarecum: ii e frica sa mai piarda o persoana pe care o iubeste: mai intai mama sa, prietenii buni, si ma simt naspa sa ii fac la fel oh go on

rolly3342 : la ce te referi?

| rolly3342 a răspuns:

Parca ai fii iubitha mea...