| Rizer a întrebat:

Buna
As avea si eu intrebare: cum este cu invatamantu la fara frecventa sau a frecventa redusa, se platesc studiile, cum se fac? As vrea detalii despre asta va rog mult!

3 răspunsuri:
| gossipgirlxoxo a răspuns:

Ai o taxa pe care o platesti. Te duci te inscrii.platesti.iti iei orarul.si cam atat. te costa pana in 2000 de lei si inveti o luna pe semestru.in total pe an ai 2 luni de scoala.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La liceu, nu se plateste (sau se plateste o taxa mica, nici intr-un caz 2000 lei, asta este taxa la facultate).

| gossipgirlxoxo a răspuns:

A invatat o cunostinta si stiu sigur ca este taxa mare xoxo