| georgelannaa a întrebat:

As avea si eu o intrebare big grin. Eu am parul foarte crethappy si vreau sa imi cumpar placa. Am auzit ca cele de la remington sunt foarte bune.Si din cate am vazut pe google sunt de mai multe tipuristraight face. Imi puteti spune si mie care e cea mai buna pentru parul cret: Remington S8102 Wet2Straight Placa de intins parul, # Remington S1052 Sleek & Curl Placa de intins parul...Sau sa inteleg cu cat e mai scumpa e mai buna raised eyebrows?

3 răspunsuri:
| lolly_3072 a răspuns:

Pai eu am placa de la romengton si sunt chiar f bune.laughingtrebuie doar sa urmezi instructiunile ca daca nu iti arzi parul

| Butsilee a răspuns:

Nu neaparat, si eu as ramane la Remington S8102 Wet2Straightwinking e foarte buna

| georgelannaa explică:

Da ai parul cretbatting eyelashes?