| Saya_1767 a întrebat:

As avea si eu o intrebare. Vreau sa ma imprietenesc cu niste fete din scoala, ele sunt a-7-ea eu a-6-ea. M-au impresionat pentru ca sunt foarte de treaba(am observat asta pentru ca una dintre prietenele mele este prietena cu ele) si stiu sa te asculte si sa iti ridice moralul.Sunt niste fete cu personalitate si cum sunt eu timida m-ar ajuta.Deci cum sa intru in grupul lor?

2 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna
Daca vrei sa intri in grupul lor fi naturala si fi la fel ca ele
Invata bine la scoala si imbracate frum

pa, pa

| ZEU93 a răspuns:

Daca sunt de treaba te vor accepta, incearca sa le dai add pe facebook si sa le dai like la poze si te vor observa si va veti imprieteni tongue