| Ada_2475 a întrebat:

Buna as dori ca la aceasta intrebare sa raspunda doar fetele fiindca doar ele stu cel mai bine vdeti voi am 10 ani si sunt bruneta doresc enorm de mult sa ma vopsesc parul meu are foarte mult volum si e enorm de greu si mult ii poate face ceva rau daca il vopsesc?

Răspuns Câştigător
| hayley a răspuns:

E cam devreme sa iti vopsesti parul. Cum ai zis si tu, are mult volum, esti bruneta, eu cred ca ai un par superb. Gandeste-te ca nu-ti vei mai recapata nuanta naturala niciodata si va incepe sa se degradeze cu timpul. Eu zic sa nu te vopsesti (daca vrei doar suvite care se iau la a 5a/a 10a spalarewinking ) pentru ca brunetele sunt chiar frumoase. Faci cum vrei, asta e sfatul meu kiss

2 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Fetiță...cum să te vopsești la 10 ani?!? Pe părinți i-ai întrebat? Ce-au zis?
Vopsitul, și așa e dăunător...deci trebuie s-o faci cât mai târziu și cât mai rar...pe la 20 de ani mai vorbim! Zi faină!

| Karinakari99 a răspuns:

Sa te vopsesti de la 10 ani? Nu ai voie la scoala cu parul vopsit!happy