| Giulia3 a întrebat:

Buna,as dori o parere de la fete...
Ati folosit dipozitiv pentru urinare?
O amica a zis ca e oke pentru ea mie mi se pare mai ciudat...(adica din ala sa faci pipi din picioare ca si baietii)

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai pe urmă ce faci cu el?

| Madaxo97 a răspuns:

Mi se pare inutil.De ce ai vrea să folosești așa ceva? De ce să faci pipi din picioare?

| Robert2526 a răspuns:

Sunt folosite mai ales in vacante, cand e de preferat sa stat cat mai departe de toalete. Am fost de curabd plecat intr-o tara mai problematica si femeile din grupul meu au folosit astfel de dispozitive. In principiu sunt bune, pentru scopul de care ziceam

| Giulia911 a răspuns:

Nu am folosit. Dar ma tentează laughing