| Brenda_5785 a întrebat:

As dori sa am o cariera in modeling dar parinti nu sunt de acord cu acest lucru. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| MâţaD a răspuns:

Parintii tai probabil nu sunt de acord cu aceasta meserie deoarece stiu ca nu este o meserie de durata.ia in calcul si parerea lor!

| MâţaD a răspuns:

Parintii tai probabil nu sunt de acord cu aceasta meserie deoarece stiu ca nu este o meserie de durata.ia in calcul si parerea lor! discuta cu ei si incearca sa ajungeti la un numitor comun!