| AmyAmya a întrebat:

As dori sa imi fac un show educativ pe internet, dar nu stiu despre ce teme sa vorbesc. Imi puteti da voi niste idei de teme sau de titlul show-lui? Cine pune cele mai multe teme si titluri (sa fie si bune) primeste FUNDA!

2 răspunsuri:
| ღஜç一smin13Leopaღஜ a răspuns:

Showl Zilei, Show Educative, Educative Show, Magic Educative, The Best educative, Lomtir Show, Best Show, Nume Show, Education, Kid Show Show kid. Teme : Pai caute pe "wekipedia" chesti in ce an s-a nascut XX, LA cati ani am murit XX de a murit, Cine este XX? Ce inseamna cuvantul XX. De cine a fost creat? Cine a facut filul XX? Ce a vrut sa exprime. Cine a scris XX? Ce a vrut sa exprime prin asta? In ce an s-a nascut XX? Cand a murit XX? Cine e XX?
XX=numele, anul.

| AmyAmya explică:

Voi da FUNDA cand vor fi mai multe raspunsuri.