| mytzzu a întrebat:

As dori sa imi faceti un top cu muzica p care sa o ascult intr-o masina tunata. Ceva bass mult sau ceva fain oriqum...big grinFundita

3 răspunsuri:
| mysterious1 a răspuns:

Daca masina tunata asculta rap sau muzica cu bass si da tare la volum sau hip hop (scuze dar nu sti numele)

| Maria_8560 a răspuns:

Dacie sau "trabantel"? Ce iti permiti?laughing Daca ai bmw asculta T-pain feat teddy verseti-church, Shaggy-love me up, Alexandra Stan-lollipop, Alessia-boro na sou po.De ajunswinking Cu placere!

| mytzzu explică:

Omule masina e mutsubishi evo