| fetiscanadasfat a întrebat:

Buna as dori sa imi iau un tefenon mai concret Nokia 7230(il ador pe roz) ce credeti este destul de bun? Ma intereseza cat tine bateria,memoria,daca poate sa aiba card,si pozele daca ies clas, aaa da si daca este bun (calitete, sina daca este adica sa nu tine 1 an si gat ) mersi!

1 răspuns:
| TiffanyღBJ a răspuns:

Avand camera de 3, 15MP, pozele nu ies chiar asa de bune.
Uite aici spcificatiile tehnice

http://www.gsmland.ro/telefon-mobil-nokia-7230_-2688

Este un telefon destul de vechi, a aparut in 2010...acum depinde ce pretentii ai tu de la un telefon. Suporta card de memorie.