| Camy_5455 a întrebat:

as dori sa ma informez baietii prefera fetele inalte si slabute sau celelalte?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Din cate stiu eu majoritatea baietilor prefera fete inalte si slabute.

5 răspunsuri:
| pandaX3 a răspuns:

laughing Baietii { nesimtitii } ar trebui sa se uite la personalitate laughing

e bine sa ai forme, sa ni fi chiar scandura, dar nici mica si grasa tongue:

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Baieti adica noi dorim fetele care sunt mai inalte in jur de 1, 60-1, 70 si sa fie adica cu piciore mai groase dar nu grase sa aiba fund si saniwinking

| ciocolata_1598 a răspuns:

Depinde de baiat... unora le plac cele inalte si slabute, altora cele scunde si cu formele accentuatekiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna... sa tii ca baietii in general nu se uita daca is slabute fetele sau ceva de genu. ei se uita cat de dezvoltate sunt adica stii tu la ce ma referwinking

| bianka93 a răspuns:

Pai...depinde de baiat si de personalitatea lui.sunt baieti care prefera fetele slabute pentru ca li se par mai atragatoare si sunt baieti care prefera cealalta categorie de fetehappy