| SpigiBb a întrebat:

Buna as dori sa ma lamuriti si pe mine cu ceva!

Am inceput sa fac flotari pentru a dezvolta mai mult muschii pieptului.Am citit pe internet multe chestii despre flotari uni spun ca trebuie cu mainile apropiate altii departate, unii in pumni altii in palme.care este cel mai bun mod de a face flotari? si unghiul dintre maini si umeri cum trebuie sa fie?

1 răspuns:
| Ambassaderåd a răspuns:

Daca vrei un piept lat. Fa flotari pe o punte, scaune cel ma bine. si du-te pana la refuz in jos si sus. nu te relaxa foarte mult. 5-6 seturi a cate 10 repetari.
Daca vrei un piept sa zicem mai '' normal '' flotari normale dar cu palmele cum e in videoclip : http://www.youtube.com/watch?v=ihvdd0rPTiU&feature=related Spor la brand :)