| bunicisibuni a întrebat:

As dori sa ma prezint sisa spun cateva lucruri despre mine. Ma numesc Vanessa, am 13 ani si sunt clasa a7-a.
Imi plac animalele am la tara o pisicuta si un caine la care tin enorm. Imi place matematica si jocurile pe calculator,sunt retrasa, de fapt comunic foarte mult, dar imi place sa fiu singura cate odata. Ma joc foarte mult pe calculator ceea ce parintilor nu prea le convine. Stau intr-o garsoniera pentru ca nu ne putem muta la tara inca asa ca camera mea e mica si aglomerata insa ma.multumesc ca am unde sta, ce manca si ca sunt sanatoasa. Imi place sa stau pe FB si pe Twitter. La mine acasa nu am adus pe nimeni nu imi place sa vina cineva la mine acasa. Un coleg ma face tocila deci eu nu intav foarte bine am si nota 5. Hm voi cum sunteti? Descrietiva...

8 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Bună, Vanessa! Acest site este special creat pentru a ajuta oamenii.Nu contează cum suntem,cum arătăm, ci doar problemele noastre.Aşa că dacă ai o întrebare nu ezita să o pui şi cel mai important, la categoria corectă.
Cum a spus şi @Bїanca, acest site este pentru ajutor, nu pentru prezentări.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Ignora-l pe colegul respectiv

| FemeiaPisică a răspuns:

Ai foarte multe greșeli de ortografie... Acest site este pentru ajutor, nu pentru prezentări.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ți-ai făcut un adevărat CV (curriculum vitae)!
Dar, înainte de a-l prezenta "cuiva", nu trebuia recitit, corectat? happy

| PedoBarbie a răspuns:

Aici se pun întrebări nu se descriu oamenii. Ai greşit gramatical.
Succes!

| Alexandru0007 a răspuns:

Lasa-l pe colegu.as fi vrut sa ne intrebi ceva.eu sunt ok, asa zic

| zaratu a răspuns:

Ma numesc catalin am 18 ani si sunt in clasa 11 la bucatari (imi place sa gatesc la nebuie)cu diriga nu prea ma inteleg bine adica mai deloc face mereu misto de mine din cauza ca am probleme cu inima si fac mereu tensiune mare.asta e nu ai ce sa ii faci

| einenebun23 a răspuns:

Intr-un singur cuvant : FERICIT