| SashaMaria17 a întrebat:

Bună! Aș dori și eu câteva informații despre admiterea la liceul pedagogic. De exemplu, cântecul trebuie știut pe de rost sau putem să îl citim de undeva? Cam cât la % sunt grele probele? Si mai pot intra pe acel profil dacă nu iau probele?
Mulțumesc frumos!

1 răspuns:
| VoidEternal a răspuns:

1. Nu poți retine un cântec?
2. Cât % din ce? Înțeleg că vrei sa dai la pedagogic, dar totuși un procent îl raportezi la ceva.
3. Evident că nu. De ce s-ar mai numi probe de "admitere" dacă ar fi doar așa în scop de info.