| Fitzedive a întrebat:

Buna,as dori si eu ceva statusuri pentru fete cu ochii verzi care sunt intr-o relatie cu pompieri; exemplu:ochii verzi niciodata sa nu-i crezi, ca iti spun mi si sute ca pompieri sa nu uite.

1 răspuns:
| Shumy1 a răspuns:

Poate nu are ochi albaştrii şi adânci, măsuri de fotomodel sau buze senzuale, dar te asigur că are multe de oferit, poate mai multe decât ţi-ai putea tu imagina!

Unele fete sunt ca acadelele, sunt dulci, au diferite forme, dar păcat ca sunt linse de toți... mai multe gasesti aici: http://connect-s.ucoz.ro/news