| loredanadevil a întrebat:

Buna as dori si eu niste amintiri de la multi ani pentru sora mea ana care implineste varst de 18 ani nu vreau de pe google vreau ceva mai special .multumesc anticipat .urgent pliizzz FUNDA

Răspuns Câştigător
| OfCourseWeKillYou a răspuns:

Salut.Daca iti iubesti sora asa mult si sigur si ea te iubeste nu conteaza cadoul pentru ca pana la urma gestul conteaza.Dar daca chiar vrei un cadou special eu te sfatuiesc sa-i faci un jurnal plin de poze cu voi daua familia si cu prietenele ei si sa scrii in el ce crezi u despre ea, sa-i spui ce mult ti la ea etc. etc. Sper k ti-am fost de ajutor.