| anonim_4396 a întrebat:

Buna as dori si eu niste scrisori de craciun pentru iubitul meu. fundita...

Răspuns Câştigător
| xBianca333x a răspuns:

Pai acum chiar te rog! Presupun ca nu ai 11 ani ca sa trimiti biletele de dragoste! DU-TE la posta si cere o felicitare frumoasa si scrie cu un marker negru cateva ganduri sau trage la imprimanta : Cele x luni/ani de cand suntem impreuna m-au invatat un lucru : Ca te iubesc si nu trebuie sa te pierd si sper ca asta simti si tu! Cu drag (numele tau ) 2013-2014!