| ciucalataaerata a întrebat:

as dori si eu niste status pentru fete cu multe impresii si tupeiste:-d...

Răspuns Câştigător
| denysa a răspuns:

Ce`ai patit papusa` de te uiti urat la mine? raised eyebrows Ai ceva cu mine?; )) Sau doar teama de sine ca` sunt mai buna` ca tine? laughing

Crede ca`s indragostit` la nebunie`. ca` m`o zapacit complet. dar stai asa`. ca eu`s in stare sa` te las` si amanet!

ti-ai Luat`o in cap`. Ce`pacat`! Acum`esti mai de ***`! winking. ce s`a intamplat`? surprize. ti-as fi spus`ca te`iubesc`. da ***`. n`ar fi rimat`!

Hai, exclama ceva!
Da tu! persoana sceptica spune`mi ce ai pe creier sa-ti gasesc o replica`happy

Tu tine`ma de mana`, ca eu te tin de fraier.

• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma` exprim sa` intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju` •

; x. plang ιn hohote de ras. day єvєryday. auzι bєy.[!? ]! 'tє`n mortιι tєι.[laughing].; x

M`ai vanduth cand ai avut `Ocazia` Io`NU te vand` Te dau degeaba •

Nenorocita` La Propriu`, Nebuna` La Figurat, Irascibila` Cateodata`, Ironica` De Placere, Ipocrita` De La Mama Natura`, Perversa` De Cand Ma Stiu`!

Un toast pentru noi, pentru cei care ne-au avut, pentru cei care ne-au pierdut, pentru cei care`au ratat okazia si pentru norocosii ce urmeaza` sa` ne aiba` sau chiar ne au deja`!

nu mai baga texte d`asteuita`te putin la minstiu te doare cand ma` privesti din departare…uite ce`ai pierdut pe zi ce trece tot mai bine`mi merge`!

Daca` le dai prea muLta imp0rtantza`winking esti o zdreantzaa`laughing. ia atitudine fetitzo0o`; x. Si skuipa`i in fataaa`laughing;-j

Nici Sticlele De Alcool, Nici Fumurile, Nici Alte Femei, Nu Te Vor Face Sa Uitsi Ce a Fost Intre Tine Sh Ochii Mei. :->

•×Eu` pot` Sa` Zic` Ca` EsTi` CuRva`. Uh` InSa` Poti` TaCe` Pentru` Ca` Stii` Ca` Am` Dreptate.laughing!ו

Lasa` tarfele sa` vorbeasca. Tu ai casa`, ai nevasta`. Da`le dracul` de panarame ca` umbla` din floare`n floare...

Foarte Frumos! Treci Prin Fata Mea Cu Târfa Ta. Miraculos. Dar Si Periculos.Nu Te GândeSti Oare? OdatA Si Odata Iti Vei Cere Iertare. Unde Va Fi Orgoliu Tau De Baiat Mare?

poate ca intotdeauna am fost prea Buna Dar acum imi permit sa Te *** direct in Gura!

-Vezi tu scumpo, o fi stat sh` cu tine, stiu. stiu si c`a ars`o sh` cu altele. dar vezi tu. el are o fata. si pentru el. fetita lui e cea mai importanta!" laughing

teOretich `:te vreau...practich `: ma abtin ...metafOrich `:mi se rupe `winking

Nu vrei sa auzi de mine? Surzeste! Nu vrei sa ma vezi? Orbeste`! Nu ma vrei in preajma ta? Dispari`!

Vreau sa strig cat pot de tare."**** pentru` toti baietii`!"
Sa faceti laba toata` viata si sa` va` lingeti cu peretii
Aceasta` mica opera` prezinta` si exceptii.
Si vorbesc la modu` general pentru` ca` majoritatea sunt niste bestii`!

Respectu` este ceea ce primesti • Pentru ceea ce faci • Si o faci bine • Tu ma barfesti pe mine • Deci din respect ma pis` pe tine

funda?:X:X:X:X:X:X

1 răspuns:
| ExtraSakadat a răspuns:

- Sunt foarte sexy. ma scoti la un Pepsi?
- Sexy si rea ^^
- Cine vrea bomboana dulce, uite asa te seduce. Buburuza care zboara, si care te baga-n boala.
- Prea dulce ca sa fiu light.
- Am avut o zi proasta si intodeauna zambetul unui baiat dragut ma inveseleste. Vrei sa imi zambesti?
Daca ti-au placut aceste statusuri de fete, pregateste-te pentru ca mai urmeaza inca o serie de statusuri smechere:
- Caut tanar sa intoarca partiturile unei pianiste.
- Esti incredibil baietas. incepi sa-mi placi! Orice-ai face doar sa nu te lasi!
- Stiu ca sunt cool si stiu ca sunt frumoasa! Alte dume mai ai? Cand ai terminat imi dai un beep. Te pup, pa!
- nu stiu dk ti-ai dat tu seama. / Da’ cam ti-a scazut vrajeala / Insa de pot ajuta / Iti dau un pic din a mea.
- Vai vai vai, aici scrie DND! Tu stii sa citesti?
- Niciodata plina de mine…intotdeauna satula de voi!
- Prostia ne urmareste pe toti! Din pacate voi sunteti inceti, dar eu sunt cea mai rapida!
- Dorm ca un îngeras… nu deranjati ca dati de dracu`!
- Fac baita…d aca nu raspund lasati mesaj iar când ies din baie închid eu fereastra.
- Verigheta este cea mai mica catusa din lume, si eu nu vreau sa fiu arestata

Bafta!