| Mi16 a întrebat:

As dori texte, descrieri, citate pe aceste teme: speranta, vise, iubire, prietenie, si care vi se par voua mai dragute Funda la cele mai multe, voturi celorlalte...

Răspuns Câştigător
| InnocentSmile a răspuns:

Speranta: Lumea are nevoia de speranta ca de iubire.[dar mi-a mai placut si: O lume noua incepe cu fiecare copil care o descoperahappy ]
vise: Inchide ochii si vezi visurile, deschide-i si vei vedea obstacolele.
iubire: O viaţă fără dragoste este asemenea unui an fără primavară.
prietenie: Nu rupe firul unei prietenii, caci, chiar daca il legi din nou, nodul ramane.
mie acestea mi-au placuthappy
sper sa-ti placa si tie:*