| Cristina152 a întrebat:

As putea sa ma duc la o nunta cu o rochie de genu asta http://1.bp.blogspot.com/......0.jpg,daca nu atunci spuneti-mi voi cu ce as putea sa merg

4 răspunsuri:
| Bibiiy a răspuns:

Poate alta culoare.whistling, dar rochita e foarte frumoasa. Verdele nu e culoare mea favorita, dar cred ca ti-ar sta mai bine cu albastru big grin sau alb love struck

| LOVEaSMILE a răspuns:

Ai putea dar depinde de ce varsta ai.Deoarece daca ai 15 ani nu ar fi prea potrivita.Intelegi ce spun? dar daca ai undeva la 19 ani ar fi chiar perfecta. Oricum vei arata fabulos!