| sara5555 a întrebat:

As vrea ca atunci cand cineva imi vizualizeaza profilul de hi5 sa inceapa sa cante o melodie.Cum sa fac? Primul raspuns corect va primii fundita

7 răspunsuri:
| iiGabytsa a răspuns:

Uite aici link:
http://www.programeyahoodownload.tk/

si selectezi orice melodie vrei tu de acolo
Si pui link-ul la tine unde e sa pui comentariu
cu melodia dorita
si apoi dai Add comm sau cum scrie acolo
si iti adauga melodia

fundita?

| iiGabytsa a răspuns:

Daca nu e bine, explica-ne tu! Daca esti tu destepta! Si am uitat sa iti spun ca eu am hi5-ul de 3 ani si stiu mai bine!

| Avril01 a răspuns:

Http://muzicahi5.ro.tl/

uite:*! sper ca te.am ajutat! Funda?:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite daca vrei sa fie invizibila
http://www.youtube.com/watch?v=DCVj2sCUa8c

| Lokii a răspuns:

Nu sti deloc sa folosesti hi5-ul. Si Puffarine si LoVeMuSiC4EvEr ti-a dat un site corect.
oh go on. Nu ai dreptul sa comentezi la ele doar daca tu habarnai` sa umbli pe pc.
Nhaa`. Ti-a bagat... parinti confused neth`! Ti-ai facut hi5, facebook, id, TPU si gathaa` frate. Mare diva pe aici. Fetita. nu iti mergewinking Deci mai incet cu gurita.

| sara5555 explică:

Pana acum nici un folos

| sara5555 explică:

Fff bine ca sti ilovemusik dar mi-e nu mi-a reusit.Asa ca-i rog mai multi sa ma ajute.Va astept cu raspunsuri