| usserr234 a întrebat:

Bună! Aș vrea câteva sfaturi, am intrat la liceu la economie. Pe care materii să pun cel mai mult accentul? Credeți că a fost economia o alegere bună?

Răspuns Câştigător
| MistarGoGu a răspuns:

Acum depinde! La ce materii te vei descurca mai bine! Oricum viitorul este pe partea de business administration *( management ) deci lb. engleza și informatica *( soft-uri de contabilitate, stoc-uri, gestiune, SAP, ERP ).
Fata sau băiat ca din user nu îmi dau seama de sex?
Dacă te atrage munca de birou *( secretariat ) sa poți lucra ca asistent manager intr-o firma!

| usserr234 explică (pentru MistarGoGu):

Fată, mulțumesc de răspuns!

1 răspuns: