| Sofia884556 a întrebat:

as vrea ceva vreun site in care sa pot invata limba engleza! la scoala ne invata l.franceza era mie imi place engleza va ro ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| DrTerrible a răspuns:

Hello:*.Eu iti dau un site da nu cred ca o sa te ajute prea mult.Cel mai bine si repede inveti engleza daca ai avea un prieten care stie bine si sa vorbesti cu el in engleza pe messenger, skype s'au un program de genu si cu timpul inveti foarte bine prin metoda asta.Asa am invatat eu cand jucam metin:)). Poftim site'u http://www.ivona.com/ Sper ca ti'am fost de ajutor.Mult succes

| Sofia884556 explică (pentru DrTerrible):

Multumesc.voi incerca